התחברות לאתר
לקוחות אתר אופטיקנה?
התחברות עם קוד חד פעמי ב- SMS
מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3) מעבר לתפריט צד (מקש קיצור 4) מעבר לעמוד סניפים (מקש קיצור 5) שנה לנגודיות גבוהה (מקש קיצור 6) עצירת אנימציות - מקש קיצור 7

משקפי ראייה מסונגה MASUNAGA

מסונגה, שנוסדה בשנת 1905, היא אחד ממותגי המשקפיים הוותיקים והטובים בעולם. הקו של מסונגה מרשים בגלל הפשטות הנצחית שלו, צורות קלאסיות וחומרים מעולים מאפיינים את המסגרות שלהם, לא לשכוח את התשוקה האינסופית והאומנות המדהימה שלהם. האיכות של המותג הזה היא ללא תחרות. כל רכיב מיוצר ומורכב בעבודת יד, תוך שימוש רק במיטב הטיטניום הטהור בדרגה גבוהה וליטוש יפני ידני.

מסונגה, שנוסדה בפוקוי, יפן, בשנת 1905, נהנית ממוניטין ברמה עולמית כחלוצה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעיצוב וייצור של עדשות משקפיים. קולקציית מסונגה היא שילוב של טיטניום טהור בדרגה גבוהה וכן מסגרות אצטט יפניות מלוטשות להפליא, עם צירים עמידים ומסמרות כסף ייחודיות. ישנם למעלה מ-200 תהליכים ידניים המעורבים בייצור מסגרת של מסונגה, וכל התהליכים הללו מטופלים בבית מסונגה, מחומר הגלם ועד לייצור והגימור הסופי. מהמקור שלו המותג תמיד העדיף תקני איכות מוקפדים על פני יעילות מסחרית, וכתוצאה מכך המסגרות של מסונגה מאוד מוערכות בתשומת הלב לפרטים הקטנים שלהם והעמידות שלהן. הקולקציה החדשה של מסונגה כוללת משקפיים מינימליסטיים שתוכננו לנוחות מוחלטת וסגנון ללא מאמץ. המשקפיים האופטיות מספקות נוחות בלתי מוגבלת בסגנונות שונים, המשקפיים מעוצבים במסגרת שילוב טיטניום ואצטט הכוללות קישוטי טיטניום, גשר מפורט וחלקי מסמרת יפהפיים. בנוסף ישנן מסגרות מושלמות עם תוספות אצטט דקות ליצירת המראה הרטרו אך המודרני שלה. מסונגה, היסטוריה של פיתוי ומעמד. המוטו של החברה מאז הקמתה הוא "אנו מייצרים משקפי ראייה מצוינים. אנחנו רוצים להרוויח אם אנחנו יכולים, אבל אנחנו לא מהססים להפסיד. תמיד במחשבותינו לייצר משקפיים מצוינים". המייסד, Gazaemon Masunaga, בחר את מיטב בעלי המלאכה היפנים במטרה להפוך למרכז למצוינות בעיצוב משקפיים. כיום הפילוסופיה שלו ממשיכה לחיות במפעל מסונגה בפוקוי, שהפך לאחד מ-3 האזורים המרכזיים בעולם לייצור משקפי שמש ומשקפי ראייה. דגמי הווינטג' הנצחיים של המותג עדיין מיוצרים בעבודת יד, בתהליך ייצור ארוך שמסונגה הצליחה להפנים בשלמותו, מבחירת חומרי הגלם ועד לגימורים. בקרת איכות המפקחת על כל שלב היא שהפכה את Masunaga לאבן יסוד בתעשיית האופטיקה ביפן ובעולם.