התחברות לאתר
לקוחות אתר אופטיקנה?
התחברות עם קוד חד פעמי ב- SMS
מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3) מעבר לתפריט צד (מקש קיצור 4) מעבר לעמוד סניפים (מקש קיצור 5) שנה לנגודיות גבוהה (מקש קיצור 6) עצירת אנימציות - מקש קיצור 7

משקפי ראייה ג'יי.אפ. ריי J.F. REY

מותג המשקפיים הצרפתי J.F. REY מייצר עיצובים מודרניים וחדשניים ושומר על התפתחות מתמדת. העשייה היצירתית מייצגת גישה אמנותית נועזת שאינה מפחדת לשבור את מסורות העיצוב. קולקציית המסגרות של המותג מתאפיינות בעושר צבעוני, שילוב של חומרים איכותיים כגון טיטניום ואצטט ואיכות ייצור ללא פשרות. הערכים של J.F. REY הם רבים, ומתבססים על שלושה צירים בלתי מעורערים: חדשנות טכנולוגית, עיצוב בלתי צפוי וייצור איכותי. J.F. REY מחויבים לספק מוצרים שתוכננו תוך הקפדה על הפרטים הקטנים. J.F. REY מחפשים את האיזון המושלם בין סגנון לנוחות. לכן המסגרות שלנו מתוכננות להחזיק מעמד, בזכות השימוש בחומרים יוצאי דופן.

ז'אן-פרנסואה ריי מעצב אופנת משקפיים אלגנטית לגברים ולנשים מאז שנות ה-80. מהיום שפגש את אשתו ג'ואל, התשוקה המשותפת שלהם למשקפיים מסוגננים נמשכה ללא הפסקה. כדי לשווק את הקולקציות החדשניות והאיכותיות של משקפי הראיה והשמש שצמחו מהדחף היצירתי שלהם, הם הקימו את "בית ז'אן פרנסואה ריי" בשנת 1995. החברה מבוססת על סטנדרטים גבוהים, ידע וחופש יזמות, וממשיכה בדרך זו עד היום. המותג J.F. REY מאופיין באקספרסיביות החזותית של הדגמים שלו, כמו גם במגוון כמעט אינסופי של צבעים המעניקים לכל מסגרת את הסגנון הייחודי שלה. צבעים מרהיבים, סגנון מינימליסטי, חומרים חדשים וגימור ללא רבב מאפיינים את הקולקציות של המותג. דיסקרטי או בולט; מתכת או אצטט. המותג מציע אלף אפשרויות שונות, החל מהסגנונות הפשוטים ביותר ועד לסגנונות האקסצנטריים ביותר למראה אורבני ייחודי עם שיק. איכות וחדשנות הם תמיד בלב עיצוב המסגרות החדשות של ריי. כל זוג משקפיים עובר שלבי ייצור רבים הכוללים שיתוף פעולה הדוק בין מעצבים ויצרנים. בהשראת אדריכלות, גרפיקה ועיצוב עכשווי, סטייליסטים מפתחים קולקציות בסביבה פתוחה ושיתופית. עם הצוותים שלו, ז'אן פרנסואה ריי מפגין בחירות יצירתיות שאפתניות ולעולם לא מתפשר על תעוזה ומודרניות.

מעבר לסטנדרט. J.F. REY הוא מעצב עצמאי של מסגרות משקפיים אופטיים ומשקפי שמש ברמה גבוהה. המותג נוסד בצרפת על ידי Jean-François Rey בשנות ה-90, ומטפח סגנון ייחודי וחוקר עולמות אסתטיים מעבר לסטנדרט. המותג מייחס חשיבות מיוחדת לדיוק, לגימור ולשימוש בחומרים חדשניים ועמידים. מומחיות וידע. המומחיות שלנו כיצרני משקפיים מבוססת על ידע היסטורי ומחקר עכשווי, בזכות צוות מעצבים וסטיליסטים המונעים מאותה חוזקה יצירתית ומיומנות טכנית. יש כאן הרבה כישרון, וזהו גירוי קונסטרוקטיבי מאוד לחידוש מתמיד של כל המגוון שלנו. לקראת טרנסגרסיה אלגנטית. חדשנות ותרבות של ניסוי הם חיוניים לעבודתנו כיצרני משקפיים. יש לנו תשוקה ליצור דברים חדשים, לחקור רעיונות חדשים, לאתגר נורמות מקובלות. המסגרות שלנו מבטאות טרנסגרסיה אלגנטית, סגנון מודרני וממציא המייחד אותנו. להביע מגוון. אנחנו תמיד מחפשים אופקים סגנוניים חדשים. להמציא, להפתיע, ולתת חיים וחזון למסגרות שימושיות, כנות ויפות. מקווים נקיים ומינימליסטיים ועד דוגמאות תוססות ומלאות חיים, תמצאו מגוון אקלקטי של עיצובים שבהם הנדיבות של הצורה והצבע הם סדר היום. כל דגם שאנו מעצבים חדור בחזון הנועז שלנו ובמחויבות שלנו לדחוף את הגבולות.