התחברות לאתר
לקוחות אתר אופטיקנה?
התחברות עם קוד חד פעמי ב- SMS
מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3) מעבר לתפריט צד (מקש קיצור 4) מעבר לעמוד סניפים (מקש קיצור 5) שנה לנגודיות גבוהה (מקש קיצור 6) עצירת אנימציות - מקש קיצור 7

משקפי ראייה בלאקפין BLACKFIN

משקפי בלאקפין (Blackfin) מעוצבים ומיוצרים באגורדו, איטליה. משקפי הטיטניום המשוכללים של המותג מיועדים למי שרוצה לראות את העולם מנקודת מבט חדשה ולהסתכל קדימה. יש מי שהולכים בדרכים שנחקרו על ידי אחרים וכאלה שפורצים דרך. במשקפיים הללו נפגשים עיצוב, מקוריות ואיכות יוצאת דופן.

עיצוב איקוני

דגם Blackfin הוא בעל משקל מינימלי, אך הוא הביטוי המירבי של טכנולוגיה ועיצוב. ייתכן שלא תבחינו בכך כשאתם עונדים אותו, אך אותם מספר גרמים של חומר מכילים הרבה יותר ממה שאתם חושבים, המשלבים טכנולוגיה מתקדמת ועיצוב מדהים, כל פרט הוא תוצר של חיפוש אובססיבי ליצור יצירות אמנות אמיתיות, משקפיים המעוצבים בידיים וגם בלב.

Blackfin והטיטניום

כמו המתכת הייחודית הזו, Blackfin היא סיפור ייחודי. אנחנו עובדים עם טיטניום כבר למעלה מ-20 שנה, ובזמן הזה למדנו את כל הסודות של עיצובו ואת הכישורים והטכניקות להעצמת כל אחת מהתכונות שלו. זו הסיבה שדגם Blackfin הוא לא רק מסגרת משקפיים, אלא יצירת מופת של הנדסה, טכנולוגיה ועיצוב.

טיטניום וכישרון

הדייקנות היפנית והסגנון האיטלקי מתחברים לכדי מצוינות משני העולמות בצורה הגבוהה ביותר. טיטניום הוא הנשמה של משקפי העיניים שלנו וגם הנשמה שלנו. אנחנו נוסעים ליפן הרחוקה כדי לרכוש את הטיטניום הטהור ביותר בעולם, תוצר של מאות שנות עבודה שהקדישו תושבי הארץ הזו לשכלול חומר גלם זה, כדי להבטיח את הטוהר המוחלט שלו. עם הגיעם לאיטליה, הגיליונות נמסרים לידיהם המומחיות של הגברים והנשים בצוות Blackfin, שהכישרון יוצא הדופן שלהם מאפשר להם להפוך את הטיטניום למסגרות שהן יצירות אמנות אמיתיות.

קלילות וחוזק

קלילות מוחלטת וחוזק מדהים, הופכים את הבלתי אפשרי לאפשרי. דגם Blackfin הוא ייחודי מכיוון שכל התכונות שלו ייחודיות. הטיטניום ממנו הוא עשוי חזק כמו פלדה אך שוקל 40% פחות והוא חזק פי שניים מאלומיניום. זהו אכן חומר יוצא דופן הדורש מיומנויות יוצאות דופן בעיצובו וביצירת משהו מדהים וייחודי בכל פעם.

צבעים טבעיים מדהימים

בחירת סגנון שהופכת כל מסגרת למדהימה עוד יותר ועקבית עם אתוס Blackfin. מסגרות Blackfin תמיד הציעו מגוון צבעים יוצא דופן. בנוסף לעדכון מתמיד של פלטת הצבעים כדי לעמוד במגמות האחרונות, הצבעים נוצרים בעבודת יד קפדנית באיטליה ובדיוק אובססיבי. כוונתה של בחירה מודעת זו היא להגביר עוד יותר את האישיות של כל מסגרת שנוצרה עם כישורי האומנות המפורסמים בעולם של איטליה.

גמישות אולטרא ופרפקציוניזם אולטרא

דגם Blackfin הוא פשוט הטוב ביותר, הכישורים הטובים ביותר כדי להשיג את הגמישות הטובה ביותר. המאפיינים של מסגרת Blackfin אינם רק פרטים, אלא מייצגים ריכוז אמיתי של מומחיות טכנית. הרכות והגשר של כל מסגרת נחתכים מגיליון של בטא-טיטניום בעובי של 5 עשיריות המילימטר בלבד, חומר מוערך וגמיש אף יותר מטיטניום טהור. מידות מופחתות אלו מבטיחות התאמה מושלמת לפנים האנושיות, תוך שהן מגלמות סגנון מינימליסטי ללא רבב.

סיפור המותג

זו הייתה איטליה שונה מאוד בשנות ה-60, למרות שמשהו נשאר אותו דבר. כבר אז היה אזור מפורסם בזכות תעשיית ייצור המשקפיים, שמו של האזור הוא אגורדו. זה המקום שבו, בשנת 1971, פתחה מריה פראמאור את הסדנה שלה ליצירת מסגרות, לאחר תשע שנים כשכירה בתעשייה. זה היה הפרק הראשון בסיפור מרגש, סיפור על תשוקה, כישורים ומחויבות עמוקה. בשנות ה-80 רוב המסגרות היו עשויות מתכות רגילות, וכמעט אף אחד לא חשב לייצר מסגרות טיטניום. ב-1991 החלו מריה פראמאור ובעלה פרימו דל דין לעבוד עם טיטניום, כדי ליצור משהו שונה מהמתחרים שלהם. הם שלחו את המומחים הטכניים שלהם ליפן, הקימו מחלקה קטנה רק עבור החומר הזה והחלו לצבור את הידע הזה שהוא עדיין סימן ההיכר של כל מסגרת טיטניום של Blackfin. המחויבות והרצון שלנו ללמוד לא השתנו מאז אותם ימים ראשונים. אנחנו עדיין מעניקים את אותו הטיפול במסגרות שלנו, ואכפת לנו מאוד מהמקום בו אנו מייצרים אותם. נולדנו באגורדו ואנחנו עדיין כאן גם היום.

אנחנו עובדים באגורדו, עיירה קטנה בלב האלפים האיטלקיים, נפלאה כמו המשקפיים שלנו. יש לנו מזל לחיות ולעבוד במקום חלומי, כמעט קסום. בין אגמים, הרים, חורש בן מאות שנים ונחלים. לא יכולנו רק להסתכל על פלאי הטבע שמקיפים אותנו, אלא נתנו להם להיות ההשראה שלנו, ולוודא שכל המשקפיים שאנו מייצרים מגלמים את הפלאים הללו. זה יהיה חסר טעם לחלוטין לחיות במקום כה מפואר ואז לבגוד בו על ידי עשיית משהו בינוני. אנחנו איטלקים וכל מה שאנחנו מעצבים נוצר ומיוצר באיטליה. ואף יותר מכך, דגמי Blackfin הם ייחודים בגלל אופן הכנתם; כל אחד מהם הוא פרי המומחיות הטכנית והייעוד היצירתי של דורות של גברים ונשים המוקדשים לייצור יצירת אמנות. אנשים שאנחנו עדיין פוגשים ואשר אנחנו יכולים להודות להם מכל הלב על כל מה שהם עושים אבל מעל הכל, על הדרך הנפלאה שהם עושים איתנו.

טיטניום יפני הוא הליבה של המסגרות שלנו. אנחנו עובדים עם המתכת המדהימה הזו במשך עשרות שנים, ולכן אנחנו מומחים בעבודה עם החומר הזה. זו הסיבה שאנחנו נוסעים כל הדרך ליפן כדי לקנות את מיטב הטיטניום הגולמי מיצרנים מוסמכים, המבטיחים לנו את חומר הגלם הטהור והמושלם ביותר. הבחירה המודעת הזו היא, יותר מכל דבר אחר, מדגימה את הרצון שלנו ליצור משקפי ראייה איכותיים מבלי לתת לעצמנו להיות מרוסנים על ידי גבולות, מכשולים או מרחק.

שלמות עיצובית אינה מושגת במקרה: צריך זמן, מחקר ועבודה קשה. כשרוצים ליצור מוצר מעולה אין קיצורי דרך, יש רק דרך אחת ללכת. דגמי בלאקפין מתחילים את החיים כקונספט, שהופך לאחר מכן לסקיצה, ובסופו של דבר הופך לאב טיפוס. בדרך יש מבחנים טכניים, ניסויים בהתאמת צבעים והתאמות אינסופיות עד שמגיעים לאובייקט מעולה גם טכנית וגם אסתטית. אנחנו עוצרים רק כשהתוצאה של המסע הארוך הזה עומדת ברעיון המקורי, ואנו מרגישים שהמאמצים שלנו זכו לתגמול.

בלי אנשים לא יכול להיות בלאקפין. Blackfin הוא תוצר של כל האנשים שהם חלק ממנו, הם אלו ששומרים על החלום במשך יותר מארבעים שנה. הם המעצבים, עובדי המפעל, אנשי הפקידות, המומחים הטכניים והאנשים ששומרים על המקום נקי מדי יום. בלי האנשים האלה, עם הכישרונות האמנותיים שלהם, המומחיות הטכנית ללא תחרות והנכונות שלהם להפשיל שרוולים, בלאקפין לא היתה הופכת למה שהיא היום.