התחברות לאתר
לקוחות אתר אופטיקנה?
התחברות עם קוד חד פעמי ב- SMS
מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3) מעבר לתפריט צד (מקש קיצור 4) מעבר לעמוד סניפים (מקש קיצור 5) שנה לנגודיות גבוהה (מקש קיצור 6) עצירת אנימציות - מקש קיצור 7

נגיש בקליק

גלו את קולקציית מוסקוט בסניפי אופטיקנה. המותג MOSSOT הוא מוסד ניו יורקי עם מורשת ענפה, עסק משפחתי כבר 5 דורות עם למעלה מ- 100 שנות מומחיות אופטית. העיצובים האייקונים ובינם המשקפיים העגולים של מוסקוט, שיממשו כרטיס הביקור לדורות של אינטלקטואלים, אמנים וסופרים. האסתטיקה הנועזת והוינטג'ית שלהם זכתה לקאלט שכוללת סלבריטאים רבים כגון: ליאונרדו דיקפריו, ריאן גוסלינג, ג'וני דפ, מיילי סיירוס וקניה ווסט.

המותג MOSCOT הוקם בשנת 1915 בניו יורק ע"י היימן מוסקוט הקים חנות בעיר ניו יורק למכירת משקפי ראייה מוכנים, אף ששורשיו חוזרים אחורה עוד לשנת 1899. במהלך מאה השנים הבאות פלוס, העסק בבעלות משפחתית פרח מחנות קמעונאית שכונתית למותג אופנה איקוני ממזג את האסתטיקה הייחודית שלו עם אמנות. כל תהליך הייצור מהעיצוב הראשוני ועד גימור כל מסגרת נעשה כולו תחת קורת גג אחת, דבר המבטיח את מקסימום האיכות האפשרית. כיום, נינו של היימן, זאק מוסקוט, עובד בעסק כמנהל העיצוב הראשי.