משקפיים – איך שומרים על המשקפיים

בתעשיית המשקפיים כיום משתמשים בעדשות עמידות במיוחד ובחומרים איכותיים כמו ציפויים המגנים היטב על העדשה ומונעים שריטות. עם זאת, על מנת לשמור על המשקפיים לאורך זמן מומלץ להקפיד על מספר פעולות פשוטות ומהירות. להלן כמה עצות שיעזרו לכם לשמור על המשקפיים שלכם:

ניקיון: יש לנקות את עדשות המשקפיים באמצעות מטלית רכה במיוחד ובתרסיס ניקוי שניתן להשיג בכל סניף של אופטיקנה. התרסיס מבריק את העדשה ושומר על ניקוי מקסימלי.

אחסון: רבים מאתנו מניחים את משקפי הראיה על השידה ליד המיטה או מותירים את המשקפיים חשופים ללא הגנה.מומלץ להימנע מכך ולשמור על המשקפיים בנרתיק מרופד היטב מבפנים בגודל המתאים המשקפיים.

משקפיים מעל הראש:  זו הרי בדיחה ידועה שרבים שמחפשים את המשקפיים בכל מקום מגלים שכל אותו הזמן המשקפיים היו על הראש. אז זה בדיוק הזמן להפסיק עם הרגל זה. הנחת המשקפיים על הראש מרחיבה אותם ופוגעת בצורתם ובעמידותם.

הסרה נכונה: אם אינכם רוצים שמשקפי הראיה יחליקו מידיכם בטעות בעת שניסיתם להסירם וביד שנייה לבצע פעולה אחרת, אמצו לכם מנהג קבוע והסירו את המשקפיים בשתי הידיים.

הנחה מאוזנת:  צעד נוסף שיסייע לכם לשמור היטב על משקפי הראיה קשור בהנחה מסודרת ונכונה של המשקפיים. הניחו את המשקפיים שלכם תמיד כשהמוטות סגורים היטב, בדרך שלא יכלו לגעת או לשרוט את העדשות. כך יהיה לכם גם קל לגשת ולהרכיב לאחר מכן את משקפי הראיה בחזרה על הפנים.

הרחקה: הקפד להרחיק את המשקפיים ממי ים ומי מלח, ההורסים את ציפוי המשקפיים.

תחזוק: מעת לעת בדקו את הידוק ברגי המוטות והמשקפיים. השירות ללא תשלום בכל אחת מחנויות הרשת.

 

מחבר: 

יח"צ אופטיקנה